card image כרטיסי אשראי

miles&smiles של Turkish Airlines

הכרטיס שצובר לכם טיסות על כל סוגי ההוצאות. מהקניות שלך בסופר (כל סופר שהוא, ללא הגבלה לסופר ספציפי) ועד תשלום חשבונות שוטפים, הבגדים או הדלק שאיתו נוסעים - כל רכישה מזכה אותך בצבירת מיילים

מתנת הצטרפות

3000 מיילים ראשונים - מתנה מאיתנו! (שווה ערך לקניות בסך 30,000 ₪.) מתנת הצטרפות תוענק לאחר ביצוע עסקה ראשונה. לא כולל כרטיס רכש.

מגוון הטבות

צבירת מיילים בכל רכישה, בכל מקום על כל דבר!*

החישוב הוא פשוט- כל 10 ₪ מקנים 1 מייל , בכרטיס רכש ** כל 13 ₪ מקנים 1 מייל. *מוחרגות עסקאות שאינן קניות כגון משיכת מזומן,אשראי, ריביות עמלות וכו'
** כרטיס רכש- מיועד לתאגיד בעל אישות משפטית נפרדת חברה בעמ, חברה נסחרת, שותפות רשומה, עמותה
כיצד ניתן לצפות בכמות המיילים שנצברו במועדון

לחצות את השמיים עם Star Alliance

מימוש המיילים ב 26 חברות התעופה המובילות עם טיסות בכל העולם - Swiss, United, Thai, Brussels Airlines, Austrian, Lufthansa- ועוד.

מימוש מיילים ברכישות אונליין

ניתן לרכוש בעזרת המיילים שלך בחנות Shop&Miles עם מגוון רחב של מוצרים בתחומי ההלבשה, מוצרי חשמל, אביזרים סלולאריים, תכשיטים ועוד עם משלוח עד הבית.

טרקלין דן

כניסה לטרקלין דן פעמיים בשנה קלנדרית מותנה בביצוע שימושים של 6,000 ₪ במועד קודם

הטבה בביטוח נסיעות לחו"ל

 מפעילים ומקבלים 5 ימי ביטוח חינם - לפני כל נסיעה לחו"ל מפעילים וטסים בטלפון 03-6381919  לפרטים נוספים

הטבות כפולות

 עם כרטיס Turkish airlines miles& smiles מקבלים צבירה של מיילים ובנוסף הטבות קבוצת ישראכרט כולל הטבות הפרימיום נהנים משני העולמות.

מידע נוסף

  • למה טורקיש איירליינס? מהמון סיבות מצויינות החברה השנייה בהיקפי טיסות יוצאות מישראל - 10 טיסות יומיות בממוצע! טיסות סדירות בלבד, כולל בחירת מושב ללא תוספת תשלום
    נחיתה בשדות תעופה גדולים, מוכרים ונגישים יש על מי לסמוך- שירות לקוחות טורקיש 24/7 בטלפון: 1-809-453-174 רמת שירות גבוהה על פי סקר שירות עולמי כי הם חלק מה Star Alliance – איחוד חברות התעופה הגדול בעולם, הכולל 26 חברות תעופה, ומפעיל 21,200 טיסות מדי יום ל-1,172 יעדים ב-181 ארצות. ברשות חברות התעופה החברות באיחוד כ-4,025 מטוסים המטיסים יותר מ-627 מיליון נוסעים בשנה.

  • שיתופי פעולה בינלאומיים של Turkish airlines miles& smiles, הטבות צבירה נוספות עם אתרי הזמנת נופש כמו Booking, חברות השכרת רכב כמו Budget, Sixt, Europcar ועוד. לפרטים המלאים ואופן ההזמנה

שאלות תשובות

לא מוכרחים לממשם בטורקיש איירלינס בלבד. באפשרותך להשתמש במיילים שצברת בכל חברת תעופה השייכת לאיחוד STAR ALLIANCE

כל שעליך לעשות הוא להיכנס לאתר Turkish Airlines עם מספר הנוסע המתמיד שלך (מוטבע על גבי כרטיס האשראי) וסיסמא (לקבלת סיסמא ראשונית יש להיכנס לאתר, ללחוץ על "שכחתי סיסמא" ולהצטרף) לאחר מכן לבחור יעד ותאריכי טיסה ולסמן "אני רוצה לקנות כרטיס חינם עם מיילים" להשלים את פרטי ההזמנה ולסיום בשלב התשלום לבחור "תשלום באמצעות במיילים"

  • CLASIC
  • CLASIC PLUS לאחר שצוברים 25.000 סטטוס מיילס
  • ELITE לאחר שצוברים 40.000 סטטוס מיילס
  • ELITE PLUS לאחר שצוברים 80.000 סטטוס מיילס

מצטערים. לא ניתן

  • מיילים שנצברו במסגרת טיסות תוקפם הוא 3 שנים
  • מיילים שהתקבלו כמתנה או כבונוס תוקפם 3 שנים

הטבות כפולות – גם צבירת מיילים בכל הענפים ללא החרגות וגם תכנית ההטבות של קבוצת ישראכרט, יחס המרה אטרקטיבי במיוחד וכרטיס שמכובד במרבית בתי העסק בארץ ובעולם, שיתופי פעולה בינלאומיים של Turkish airlines miles& smiles, הטבות צבירה נוספות עם אתרי הזמנת נופש כמו Booking, חברות השכרת רכב כמו Budget, Sixt, Europcar ועוד.

שירותים דיגיטלים מתקדמים

הנפקת הכרטיס, גובה מסגרת הכרטיס ותנאיו כפופים לאישור המנפיקה ישראכרט בע"מ ו/או ישראכרט מימון בע"מ ו/או הבנק ולשיקול דעתה. בכפוף לתנאי החברה ולתנאים המפורטים באתר, ההטבות עשויות להשתנות מעת לעת. אי עמידה בפירעון ההלוואה או האשראי עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. טל"ח.